Tak Brzmi Miasto – EDUKACJA, 17-18 listopada 2018

Konferencja i festiwal nowej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto, która odbędzie się 17-18 listopada w Krakowie, będzie jednym z najbardziej innowacyjnych wydarzeń dotyczącym tematu edukacji zarówno dla muzyków formalnie wykształconych, jak i muzycznych samouków.

Obok ogłoszonych już, ekskluzywnych warsztatów producenckich z Leszkiem Biolikiem, konferencję odwiedzą dwaj wyjątkowi goście – pracujący w agencji menadżerskiej Eltona Johna (i współpracujący m.in. z Marillion) ekspert od obecności muzyków w sieci Erik Nielsen oraz wybitny edukator (i nauczyciel takich basistów, jak jeden z najlepszych muzyków sesyjnych na świecie, Pino Palladino czy Paul Turner z Jamiroquai), Joe Hubbard.

Oprócz tego, menadżerowie, edukatorzy, znani muzycy i przedstawiciele szkół i akademii muzycznych z całego świata poprowadzą warsztaty i wykłady m.in. z finansowania działalności zespołu za granicą, obecności muzyków w sieci, nowoczesnej produkcji muzycznej oraz najnowszych metod jak ćwiczyć na instrumencie.

Wiemy, że dobra edukacja muzyczna zaczyna się bardzo wcześnie. Dlatego z dobrodziejstw konferencji będą mogli skorzystać nie tylko muzycy, ale i rodzice. Warsztaty dla maluchów poprowadzi m.in. Anna Weber, autorka innowacyjnej metody edukacyjnej i bloga Pomelody.

Tak Brzmi Miasto

To krakowska konferencja i festiwal dla nowej branży muzycznej. Kierowana jest zarówno do młodych artystów, jak i doświadczonych muzyków i menadżerów, którzy chcą sami zarządzać swoją karierą.

W ciągu ostatnich 7 lat uczestnicy konferencji mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 180 panelistów z 23 krajów, w takich tematach jak promocja, eksport muzyki za granicę czy szeroko rozumiana współpraca. Na koncertach towarzyszących i części showcase’owej wystąpiło ponad 60 kapel, z których wiele stanowi obecnie line-up najlepszych Polskich festiwali (Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Off Festival).

Pomimo, że na konferencji można spotkać największe nazwiska branży muzycznej, wydarzenie nadal zachowuje kameralny charakter. Sprzyja to swobodnej wymianie doświadczeń i owocuje długimi rozmowami, które często przenoszą się do jednego z krakowskich klubów w których odbywa się konferencyjny showcase.

Konferencja jest wydarzeniem non-profit, organizowanym przez fundację Krakowska Scena Muzyczna i współfinansowanym przez Gminę Kraków oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


psycholog Warszawa :: psychoterapia Warszawa :: adwokat Gliwice

Do początku strony ...