Tak Brzmi Miasto: Inkubator

Startuje rekrutacja do programu wsparcia branży muzycznej Tak Brzmi Miasto: Inkubator! To projekt organizowany przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki wspólnie z Krakowską Sceną Muzyczną w czterech miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu. Jest to pierwszy taki, bezpłatny program edukacyjny dla starannie wyselekcjonowanych, obiecujących artystów i zespołów samozarządzających się oraz menedżerów. Jego celem jest dostarczenie uczestnikom wiedzy, postaw i umiejętności, które umożliwią im lepsze funkcjonowanie na rynku muzycznym.

Na wypełnianie zgłoszeń chętni mają czas do końca stycznia 2019 roku. Aplikować do jednego z miast może każdy polski artysta lub zespół samozarządzający się (nie posiadający menedżera) albo menedżer opiekujący się polskim zespołem – bez względu na gatunek muzyczny. Rekrutacja odbywa się poprzez formularz umieszczony na stronie: Tak Brzmi Miasto: Inkubator

Zakwalifikowani uczestnicy wyłonieni zostaną do 10 lutego 2019 roku przez jury złożone z kuratorów i organizatorów programu. Oceniana będzie jakość propozycji artystycznej artysty/zespołu (lub zespołu, którym opiekuje się menedżer) oraz potencjał rozwojowy kandydata.

Inkubator to przede wszystkim cykle wykładów i warsztatów dotyczących zagadnień związanych z funkcjonowaniem biznesu muzycznego. Jest to więc wsparcie dla zespołów i menedżerów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Zakwalifikowani uczestnicy będą mieli także szansę na skorzystanie z dofinansowania wyjazdów na partnerskie konferencje i showcase’y oraz indywidualne konsultacje z Kuratorami projektu (Leszek Biolik, Paweł Hordejuk, Agata Trafalska i Daga Gregorowicz). To wszystko przeplecione będzie licznymi spotkaniami społecznościowymi, na których uczestnicy będą mogli budować sieci kontaktów. Wisienką na torcie będzie obóz letni dla artystów i menedżerów, który odbędzie się w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w sierpniu 2019 roku. Wszystkie te aktywności są zupełnie bezpłatne!… ALE tylko dla tych, którzy myślą poważnie o swojej karierze i potrafią się zobowiązać do regularnego uczestnictwa w zajęciach i aktywnościach. A także tych, którzy przekonają kuratorów jakością artystyczną przesłanych materiałów oraz potencjałem rozwojowym.

Projekt Tak Brzmi Miasto: Inkubator współfinansowany jest przez Gminę Miejską Kraków i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Głównym organizatorem programu jest Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, za współpracę merytoryczną i promocyjną odpowiada fundacja Krakowska Scena Muzyczna. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przez Wydział Kultury Gminy Miejskiej Kraków.

adwokat Cieszyn | psychoterapia Warszawa | koncerty Kraków

Do początku strony ...