o mnie

 

Na co dzień zajmuję się dziennikarstwem, virtualnym światem, czyli stronami i sklepami internetowymi, reklamą i promocją w internecie oraz innymi dziedzinami związanymi z cyberprzestrzenią. Ostatnio, jakby z konieczności, zgłębiam tajniki różnych aspektów bezpieczeństwa w internecie.

Świat przenosi się do wirtualnej przestrzeni, czy się to komuś podoba – czy nie. Przenosi się z całym „dobrodziejstwem inwentarza”, czyli ze swoim złem i brudami. Tak już świat jest zbudowany … Mimo że „wirtualny” za wszystkim stoją ludzie. (Na sztuczną inteligencję jeszcze musimy poczekać, ale niezbyt długo).

Wszystko to robię od … od kiedy w Polsce pojawiły się komputery a potem internet, czyli od „dość dawna”.

Jestem człowiekiem skromnym i nie mam w zwyczaju chwalenia się swoimi osiągnięciami. Na co dzień „pracuję na chleb” a w wolnych chwilach prowadzę serwis:

Do odwiedzenia którego wszystkich bardzo serdecznie zapraszam. W chwilach wolnych usiłuję (z różnym skutkiem) bywać w górach. No i jeszcze jedno – jestem cyklistą i wegetarianinem.

Będę tu przemycał informacje z innych moich aktywności – mam nadzieję że czytelnicy okażą w tym względzie daleko idącą wyrozumiałość.