pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych trwa od czasu powstania pierwszych stron internetowych. Biorąc pod uwagę, że od początków internetu w Polsce zajmuję się budową i pozycjonowaniem stron internetowych, przyjąć można, że robię to – baaardzo długo.

W trakcie tego „bardzo długo” wirtualny świat bardzo się zmienił. Choć trudno w to uwierzyć, przez długie lata internet funkcjonował bez mediów społecznościowych i … Googla!

Technologie informatyczne w sferze pozycjonowania stron internetowych i e-marketingu bardzo się na przestrzeni lat zmieniły i zmieniają się (niezwykle dynamicznie) przez cały czas.

Ponieważ przestrzeń internetowa to idealne miejsce do prowadzenia marketingu, rozwija się on w tempie niewyobrażalnym. Rozwija się wraz ze swoimi blaskami … i cieniami (niestety). W grę wchodzą bardzo wielkie pieniądze (patrz: obroty firmy Google), a w takich przypadkach mamy zawsze do czynienia z bezwzględną a czasami niezbyt uczciwą działalnością.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych i audytami pozycjonowania. Można u mnie zamówić sprawdzenie, jakimi to metodami pozycjonowana jest strona internetowa. Taka usługa to czasami bardzo duży budżet. Niestety, zdarzają się również firmy pozycjonerskie działające w sposób nieetyczny. Jestem w stanie taką działalność wychwycić – co niestety zdarza się dość często.